Traffic Rider Hile Android APK İndir - Kral Apk İndir
Kategori: Hileli Oyunlar

Dosya Türü: APK

İndirme Türü: APK

Versiyon :v1.0

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2016
Açıklama 

Traffic Rider hile sayesinde para hileli bir şekilde oyunu oynayabileceksiniz ve dilediğiniz motoru satın alıp güçlendirebileceksiniz. Oyun Soner Kara tarafından yapılan yani Traffic Racer yapımcısının elinden çıkan bir oyun. Yine oyundaki mantık aynı ancak bu kez motor tutkunlarına özel olarak yapılmış bir oyun. Eğer sizde hızı ve motoru seviyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda tabi bazı yenilikler mevcut. Örnek vermek gerekirse yeni ek olarak bir kariyer modu gelmiş ve görevler sizi bekliyor olacak. Yaklaşık 20 farklı motor ve gerçekçi sesleri ile sizi büyüleyecek. Motorların sesleri gerçek motor seslerinden alınmış sesler olduğundan daha fazla seveceksiniz.

İlgili Makale : Traffic Racer Hile

Kurulumu

 • Verilen linkten uygulamanın APK dosyasını indirdikten sonra eğer oyun kurulu ise öncelikle oyunu silin.
 • Ardından indirmiş olduğunuz APK dosyasını dizinden bulun.
 • Oyunun kurulumu gerçekleştirin ve oynamaya başlayın.
 • Eğer olmazsa Ayarlar uygulamalar kısmından oyunun logosuna tıkladıktan sonra veriler ile birlikte silin ve oyunu tekrardan kurun.

Nasıl Kullanılır ?

Verilen linkten hileyi indirip kurduktan sonra doğrudan paralı bir şekilde oyun açılmaz. Kariyer modunda görev bitirdikten sonra kazandığınız para 10000 olacaktır. böylelikle sınırsız para yapabilirsiniz.

Görseller

traffic rider hile indir

traffic rider hile mod

traffic rider para hileli

Traffic Racer Hile

Hileyi kolaylıkla APK dosyasını buradaki linkten indirebilirsiniz. Dilerseniz oyunun normal sürümünü indirmek için buradaki linki kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız aşağıdan yorum yapabilirsiniz.


Yorumlar:
 • Urbanmahsen

  Hileli apk’nın linkini göremedim?

  • aturkkan

   konuya eklendi.

 • Hakan Özdmr

  Uygulama yukelenemedi hatasi veriyor. Yardimci olurmusunuz ?

 • TUGBA

  Traffic racer durduruldu diyor oyun açılmıyor
  Samsung note 2 kullanıyorum. Eski sürümü sildim apkyi indirdim kurdum calismadi. Tekrar silip tekrar kurdum. Yine açılmıyor. Durduruldu uyarısı veriyor