Şirinler Epic Run Hile APK İndir (Smurfs) - Kral Apk İndir
Kategori: Hileli Oyunlar

Dosya Türü: APK

İndirme Türü: APK

Versiyon :v1.0

Boyut :212 MB

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2016
Açıklama 

Şirinler Epic Run hile sayesinde oyunu çok rahat ve kolay oynayabileceksiniz. Para hileli mod sayesinde istediğiniz her şeyi alabilir ve ve oyunu kolay hale getirebilirsiniz. Oyunda bölümleri geçmek ve daha yüksek puan yapmak artık çok daha kolay olacak. Oyuna Facebook ile de bağlanıp skorlarınız arkadaşlarınız tarafından görülebiliyor. Böylelikle en yüksek skora siz sahip olabilirsiniz. Bunu yapmak için oyunun hileli versiyonunu çok kolay bir şekilde indirip Android işletim sistemli cihazınıza kurabilirsiniz.

Oyunda farklı farklı şirinler var ve her bir şirin farklı özelliklere sahip. Oyunu oynarken bunun bilgisiyle oynamanız sizlere yardımcı olacaktır. Gargamel tarafından yakalanan şirin dostlarını kurtar ve onlar ile birlikte gargamelden kaç. Bunu yaparken altın paraları toplamayıda unutma. Yolda çıkan mantar engellerine takılmadan bölümleri geçmek hiç de kolay olmayacak.

smurfs epic run hile

smurfs epic run hile 1

smurfs epic run hile 2

Kurulumu

1- Eğer eski oyun kurulu ise ilk öncelikle oyunu siliyoruz.

2-Ardından verilen linkten yeni oyunu kuruyoruz.

3-Oyunu Hileli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Şirinler Epic Run Hile

Oyunun hileli dosyasını buradaki linkten indirebilirsiniz yada Google Play Store adresi için buradaki linki kullanabilirsiniz.


Yorumlar:
  • Ayip

    Eski oyunu sildim. Bunda da hile yok.butun ilerlemem emegim gitti. Okadar oynadigim hersey :(

    • aturkkan

      görevlerden para geliyor. ancak eski oyunu Google play’den kursanız veriler ile silmediyseniz ilerleme gelir gitmez yani.