MARVEL Avengers Academy Hile APK İndir - Kral Apk İndir
Kategori: Hileli Oyunlar

Dosya Türü: APK

İndirme Türü: APK

Versiyon :v1.0

Dil: İngilizce

Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2016
Açıklama 

MARVEL Avengers Academy oyunu yenilmezleri seven kişilerin bayılacağı oyunlardan bir tanesi. Eğer Marvel serisini takip ediyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Oyunda film kahramanlarını geliştiriyor ve onları güçlendiriyorsunuz. Eğer IronMan, Thor , Hulk gibi kahramanların aşığı iseniz en sevdiğiniz kahramanı güçlendirebilir ve kahramanınızı geliştirebilirsiniz. MARVEL Avengers Academy hile sayesinde bu gelişimi çok daha kolay bir hale getirmeniz mümkün. Oyun Tinyco tarafından yapılmış olan ve şuan için kullanıcılardan neredeyse tam puan alan oyunlardan bir tanesi. Oyunun neredeyse tam puan alıyor olmasının sebebi ise şuan için maalesef Türkçe desteğinin olmaması. Ancak oyunu oynamak için mükemmel bir İngilizce’ye de sahip olmanız gerekmiyor açıkçası.

Oyun Görselleri

MARVEL Avengers Academy MARVEL Avengers Academy 1 MARVEL Avengers Academy 2 MARVEL Avengers Academy 3 MARVEL Avengers Academy 4

Marvel Avengers Academy Hile

Oyunun APK dosyası aşağıda vermiş olduğumuz linkte yer almaktadır. Hile şuan için geçerli değildir ve bundan dolayı aşağıda normal link yer almaktadır ancak çok yakında güncelleme ile birlikte sitemizden hileyi indirebilirsiniz.

Oyun İndir


Yorumlar: