Instagram APK İndir - Kral Apk İndir
Kategori: Android Sosyal Uygulamaları

Dosya Türü: APK

İndirme Türü: APK

Versiyon :V9.6.5

Boyut :21.6 MB

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016
İndir
Etiketler: , ,
Açıklama 

Instagram uygulaması fotoğraf paylaşımı için yapılmış en gelişmiş sosyal paylaşım platformlarından bir tanesi. Yeni eklenen instagram hikaye özelliği ile de güncelliği yakalıyor. Eğer sizde bu uygulamayı indirmek isterseniz instagram apk indir linkinden uygulamayı çok kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Instagram uygulamasından yüklemek istediğiniz fotoğraflara çok güzel bir şekilde filtre uygulayabilir ve resmi çok daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Üstelik bunları harici bir uygulama kullanmadan instagram resim düzenleme özelliği ile gerçekleştirmeniz mümkün.

Ünlüleri instagram üzerinden takip edebilir ve hatta instagram üzerinden alışveriş bile yapabilirsiniz. Amacından farklı şeyler için bile kullanılan instagram artık yaşamın her yerinde desek yalan olmaz sanırsam.

Uygulamanın son sürüm olan APK dosyasına ulaşmak isterseniz kaynak linkini kullanabilirsiniz. Uygulamanın APK dosyasını indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dizinden uygulamanın APK dosyası ile kurulumu gerçekleştirdikten sonra üyeliğiniz var ise hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

http://www.androhaber.net/apk/instagram/


Yorumlar: